Aida Yespica debuton në OnlyFans, ish-i i disa futbollistëve çmend fansat

Aida Yespica debuton në OnlyFans, ish-i i disa futbollistëve
Modelja venezueliane, Aida Yespica, ish e fejuara e Mateo Ferrarit, Marco Borriello-s por edhe femra që marrosi Mesut Oezil, hedh një tjetër hap të madh në jetën e saj por këtë herë nuk bëhet fjalë për një histori te re.

Bukuroshja venezueliane që u bë e famshme në Itali, bëhet pjesë rrjetit të nxehtë OnlyFans ku të regjistruarit duhet të dhurojnë foto vërtet provokuese.

Faqja në fjalë funksionon nëpërmjet marrëveshjeve private ku personi dërgon materiale të nxehtë për fansat që paguajnë dhe brenda pak javësh Aida ka arritur të nisë një biznes shumë fitimprurës pasi aktualisht ajo fiton rreth 100 mijë euro në muaj.

Aida Yespica debuton në OnlyFans, ish-i i disa futbollistëve

Aida Yespica debuton në OnlyFans, ish-i i disa futbollistëve

Aida Yespica debuton në OnlyFans, ish-i i disa futbollistëve

Aida Yespica debuton në OnlyFans, ish-i i disa futbollistëve

Aida Yespica debuton në OnlyFans, ish-i i disa futbollistëve

Aida Yespica debuton në OnlyFans, ish-i i disa futbollistëve

Aida Yespica debuton në OnlyFans, ish-i i disa futbollistëve

 

 

 

EMISIONET