VIDEO/ Momente intime poshtë çarçafit mes Ilnisës dhe Meritonit: Hajde bëjmë…

VIDEO/ Momente intime poshtë çarçafit mes Ilnisës dhe

Dyshja e cila janë në fillimet e një romance po e shijojnë qëndrimin në këtë shtëpi, ndërsa nuk kanë munguar as puthjet dhe përqafimet me njëri-tjetrin.

Së fundmi teksa ndodheshin në shtrat së bashku, çifti janë mbuluar me çarçaf dhe kanë shkëmbyer puthje në buzë, ndërsa gazetarja duke qeshur i ka kërkuar atij që të gatuajnë bashkë.

“Hajde bëjmë lakëror”- tha Meritoni, ndërsa Ilnisa u shpreh: “Hajde të gatuajmë bashkë, e kam seriozisht nuk po tallem”.

Kujtojmë që disa ditë më parë dyshja u martuan me një dasmë tradicionale shqiptare në “Big Brother VIP”, ku shkëmbyen puthjen e parë me njëri-tjetrin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET