FOTO/ Nga Olta Gixhari e Rita Ora, deri edhe tek ... - Naim Murseli i fiksuar pas "VIP"-ave shqiptarë

FOTO/ Nga Olta Gixhari e Rita Ora, deri edhe tek ... - Naim Murseli i fiksuar

Naim Murseli, i arrestuar nga Policia e Kosovës pasi është i dyshuar si porositës i vrasjes së gruas së tij, Liridona Murseli, shfaqej shpesh në rrjete sociale, duke ekspozuar dhe jetën e luksit që bënte, ndërsa shpesh postonte foto nën shoqërinë e VIP-ave.

Në foton e tij të fundit në rrjetin social “Facebook” ai shfaqet me këngëtaren me famë botërore, Rita Ora.

Disa personazhe të tjerë të njohur, me të cilët ai ka zgjedhur të bëjë foto janë: Olta Gixhari, Dua Lipa, Loredana, Granit Xhaka, Ballist Morina etj.

Madje ai nuk ka nguruar të pozojë me personazhe të njohur të politikës shqiptare si në Kosovë, ashtu edhe në Shqipëri.

EMISIONET