VIDEOLAJM/ Berisha: Qytetares i bie të fikët, Rama vazhdon të përdridhet

VIDEOLAJM/ Berisha: Qytetares i bie të fikët, Rama vazhdon të

Kryetari demokrat, Sali Berisha, publikoi videon kur një qytetare rrëzohet përpara syve të Edi Ramës, por ai vazhdon të hidhet dhe të kërcejë.

Edhe pse qytetarja humbet ndjenjat, Rama vazhdon i shqetësuar sikur nuk ka ndodhur asgjë.

“Qytetares i bie të fikët para tij, ky vazhdon tallavanë e hidhet e përdridhet sikur nuk ndodhi asgjë! Shpirt …,” shkruan Berisha.

Më poshtë video e momentit:

berisha sali berisha meta

EMISIONET