VIDEO-DENONCIMI/ Kaos në Rinas, Berisha: Shkatërrimi i TIMS nga Balla, policët fotografojnë me celular pasaportat e udhëtarëve

VIDEO-DENONCIMI/ Kaos në Rinas, Berisha: Shkatërrimi i TIMS nga Balla,

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas një denoncimi të ardhur në adresë të tij ku thuhet se sistemi i TIMS ka rënë, duke krijuar kaos tek udhëtarët në aeroportin e Rinasit.

"Mirë se vini në protektoratin e Krimit. Shkatërrimi i TIMS nga Rama-Balla detyron policët të fotografojnë me celular pasaportat e udhëtarëve", shkruan Berisha në Facebook.

Postimi i plotë:

Mirë se vini në protektoratin e Krimit.

Shkatërrimi i TIMS nga Rama-Balla detyron policët të fotografojnë me celular pasaportat e udhëtarëve.

????Lexoni mesazhin e udhëtarit dixhital.

Doktor, sistemi doën. Cunat dhe gocat e kufirit nxorren cel dhe u benin foto pasaportave!!!

EMISIONET