Rama: Piramida e rilindur, zemra e Shqipërisë së re të Inovacionit

Rama: Piramida e rilindur, zemra e Shqipërisë së re të

Piramida e rilindur së shpejti do të jetë qendra më e madhe e teknologjisë digjitale në Ballkan.

Kryeministri Edi Rama ndau sot në rrjetet sociale pamje nga punimet e fundit tek Piramida, e cila së shpejti do të jetë gati.

“Piramida e rilindur, për t’u bërë zemra e Shqipërisë së re të Inovacionit dhe streha më e madhe në rajon e të rinjve e të rejave që i përkushtohen teknologjisë digjitale”, tha Rama.

EMISIONET