Enkelejd Alibeajt zyrtarizon kandidaturën e Roland Bejkos për bashkinë e Tiranës

Roland Bejko do të jetë kandidati i PD-së, për bashkinë Tiranë në zgjedhjet e 14 majit.

Bejko është momentalisht sekretar për pushtetin lokal në PD dhe më herët ka qenë deputet i qarkut të Gjirokastrës.


Tashmë PD do të jetë me 2 kandidatura; ajo e Belind Këlliçit me koalicion e Berishës me Metën “Bashkë fitojmë” dhe Roland Bejko me PD zyrtare.

Enkelejd Alibeajt zyrtarizon kandidaturën e Roland Bejkos për

EMISIONET