Nesër protesta, Këlliçi thirrje qytetarëve: Pronari faktitik i inceneratorit dhe bandës ‘5D’ duhet të shkojë para drejtësisë

Nesër protesta, Këlliçi thirrje qytetarëve: Pronari

Belind Këlliçi, anëtar i Kryesisë së PD, me anë të një postimi në rrjetin e tij social 'Facebook' ju rikujton qytetarëve protestën e nesërme përballë Bashkisë Tiranë, teksa bën thirrje që pronari faktitik i inceneratorit dhe bandës ‘5D’ duhet të shkojë para drejtësisë.

Reagimi i Plotë

Të dashur miq, nesër shihemi sërish në protestë, e martë, 28 Maj, ora 11:00, përpara monumentit më të madh të korrupsionit në Europë, Bashkisë Tiranë.

Pronari faktik i inceneratorit Tiranë dhe kreu i bandës 5D ose do të shkojë para drejtësisë, ose do shembet përfundimisht drejtësia në vend!

EMISIONET