FOTO/ "14 maji", Sali Berisha nxjerr një tjetër sondazh: Rinia me Belon!

FOTO/ "14 maji", Sali Berisha nxjerr një tjetër sondazh:

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka publikuar një tjetër sondazh të kryer në rrjetet sociale në lidhje me garën për Bashkinë e Tiranës mes kandidatit demokrat Belind Këlliçit dhe kryebashkiakut Erion Veliaj, ku ky i fundit humbet thellë.

Faqja 'Studentët Denoncojnë' kanë hapur një sonazh në rrjetet sociale, ku nga 12 mijë e 100 votues, Erion Veliaj ka marrë 39% të votave kundrejt 61% për Belind Këlliçin.

"Rinia me Belon! Lal Fallci humbet thellë!", shkruan Berisha në Facebook.

FOTO/ "14 maji", Sali Berisha nxjerr një tjetër sondazh:

belind këlliçi sali berisha berisha

EMISIONET