VIDEO/ “Xhensila e la për bosin nga Dubai”, Bes Kallaku befason me veprimin ndaj Clevios

VIDEO/ “Xhensila e la për bosin nga Dubai”, Bes Kallaku befason

Së fundmi po qarkullon një video në rrjetin social TikTok, ku personazhi i famshëm Clevio Serbiano ka bërë paqe me aktorin e humorit Bes Kallaku.

Sjellim në vëmendje se këngëtarja Xhensila Myrtezaj, ”kërcënoi” me gjyq Clevion, pasi ky i fundit u shoreh se këngëtarja është lidhur me një bos nga Dubai dhe sipas tij kjo ka qenë arsyeja e ndarjes nga aktori i humorit.

Me sa duket gjërat mes Bes Kallakut dhe Clevios janë sqaruar.

Kujtojmë se në mediat rozë përflitet për një ndarje mes Xhensilës dhe Besit, ende nuk kemi një konfirmim zyrtar nga çifti.

EMISIONET