VIDEO/ Vajza e njërit prej konkurrentëve suprizon Megi Pojanin

VIDEO/ Vajza e njërit prej konkurrentëve suprizon Megi Pojanin

Emisioni i dashurisë "Për’puthen", sa vjen dhe befason ndjekësit me ngjarjet që zhvillohen.

Së fundmi, vajza e një konkurrenti është futur në studio duke suprizuar kështu publikun dhe vetë konkurrentët.

Bëhet fjalë për vajzën e Vedatit e cila puntatën e sotme është futur në studio duke i dhuruar një trëndafil Megit.

Vedati dhe e bija kanë një lidhje të ngushtë dhe pse ai është i ndarë.

Nga ana tjetër, Alba dhe Vedati pas takimit kanë pësuar një krizë të fortë mes tyre, ndaj ardhja e vajzës duket se ka thyer pak akullin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Per’puthen ???? (@perputhen_tch)

EMISIONET