VIDEO/ Për herë të parë në skenë së bashku, Travis Kelce shfaqet surprizë në koncertin e Taylor Swift

VIDEO/ Për herë të parë në skenë së bashku,

Në koncertin më të fundit të këngëtares Taylor Swift në Londër ajo pati një të ftuar shumë special. I veshur me kapele dhe kostum klasik, lojtari i Kansas City Chiefs Travis Kelce iu bashkua këngëtares në skenë për ‘I Can Do It With a Broken Heart’.

Është hera e parë që Kelce i bashkohet asaj në skenë gjatë turneut të Eras. Kelce dukej i lumtur që po performonte dhe shumë fansa shpërndanë një video të atletit duke kërcyer.

Shumë fansa të çiftit u tronditën nga paraqitja surprizë e Kelce në skenë. Kelce dhe Swift dolën publikisht me romancën e tyre në shtator të vitit të kaluar, me Swift që mori pjesë në lojën e saj të parë në Kansas City Chiefs.

Këngëtarja do të rikthehet në Wembley në gusht, për gjashtë takime të tjera.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mariette Thibaudeau (@marie_thibaudeau)

EMISIONET