VIDEO/ "Japin komente si na kanë parë jashtë", Sara flet për banorët e rinj

VIDEO/ "Japin komente si na kanë parë jashtë", Sara

Banorët e rinj kanë nisur diskutime në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Ata kanë dhënë përshtypjet e tyre për banorët dhe lojën e tyre ndonëse u paralajmëruan mos të jepnin informacion nga jashtë.

Një detaj të tillë duket se e ka vënë re dhe Sara e cila mëngjesin e sotëm teksa bisedonte me vajzat tha se ata mund të nisin të pozicionohen me banorët që pëlqejnë më shumë.

Në një bisedë të bërë gjatë mbrëmjes, Silvi banori i ri tha se simpatizon në lojë Ledjonën dhe Julin të cilët sipas tij kanë ndjekur një strategji.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET