VIDEO/ "Ishte një puthje siameze", Albano dhe Baby G flasin për momentin tek sera

VIDEO/ "Ishte një puthje siameze", Albano dhe Baby G flasin

Albano dhe Baby G, teksa qëndronin tek “Fakiri” kanë diskutuar imazhet që dolën në spektaklin e kaluar, ku dukeshin duke u puthur.

Albano u shpreh se ishte një puthje siameze.

Pjesë nga biseda:

Baby G: Aty tek sera dukeshim sikur putheshim

Albano: Ishte një puthje siameze, kështu quhet kur prek hundën, është si përkëdhelje. Nuk është puthje sensuale

Baby G: Mundet t’a bësh edhe shok, shoqe

Albano: Me shoqe po

Baby G: Me një shoqe që je afër.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

EMISIONET