VIDEO/ Ish-konkurrentja e “Përputhen” së shpejti bëhet nënë për herë të dytë

VIDEO/ Ish-konkurrentja e “Përputhen” së shpejti

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela Leka, ka zbuluar se së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo ka ndarë me ndjekësit në llogarinë presonale të Instagram-it një video teksa ka zbuluar gjininë e bebit.

Dhe po! Përsëri ajo do të bëhet nënë e një djali. Rikujtojmë që po ashtu në vitin 2022 ajo u bë nënë e një djali, teksa asokohe ende nuk e kishte prezantuar bashkëshortin e saj.

Aristela ka qenë pjesë e formatit të dashurisë “Për’puthen”, e cila doli nga programi beqare, me deklaratën se “Meshkujt e atij programi nuk janë burra!”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by A R I S T E L A LEKA (@aristela_lekaofficial)

EMISIONET