VIDEO/ Incidenti në skenë, fansi i kap dorën dhe e tërheq Elvanën

VIDEO/ Incidenti në skenë, fansi i kap dorën dhe e tërheq

Elvana Gjatës i ka ndodhur një incident në një nga koncertet e fundit të saj.

Një prej fansave teksa këngëtarja i ka dhënë dorën, e ka tërhequr dhe është munduar ta rrëzoj nga skena, gjë të cilën nuk e ka realizuar dot.

Elvana e ka kaluar me shumë sportivitet këtë situatë të sikletshme. Ajo e ka postuar videon dhe i ka shkruar disa fjalë fansit: Është ok, edhe unë të dua gjithashtu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Media TVKS (@mtvks)

EMISIONET