VIDEO/ "Haje ti jo unë"- Egla dhe Juli ngacmojnë njëri-tjetrin, përfshihet dhe Françeska: Ma ha...

VIDEO/ "Haje ti jo unë"- Egla dhe Juli ngacmojnë

Mëngjesin e ditës së sotme, Egla dhe Juli kanë vazhduar me ngacmimet mes njëri-tjetrit.

Ajo që solli të qeshura në shtëpi ishte një shprehje e re të cilën të dy e sollën si ide.

Një pjesë nga biseda:

Egla: Kape primen

Juli: Ma ha primen, ma ha primen

Egla: Kape primen, kape primen.

Juli: Do ishte e bukur ta kishim bërë, ma ha primen, ma ha primen. Po ma ha demek që haje ti, jo unë.

Françeska: Je shumë... Nuk e di. Mos e hap gojën aq shumë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET