Tjetër dasmë në shtëpi, Heidi dhe Romeo do të martohen

Tjetër dasmë në shtëpi, Heidi dhe Romeo do të martohen

Heidi dhe Romeo pas një shkëputje të lidhjes së tyre u ribashkuan fill pas spektaklit të së martës, ku shkëmbyen puthje dhe përqafime.

Dyshja simpatike do të martohen ditën e sotme në një ceremoni  e cila do të zhvillohet në orën 21:00.

Mbrëmjen e djeshme banorët organizuan një aheng për fundin e beqarisë së Romeos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET