Tea rrëzohet në lavanderi! Kiara dhe Efi nxitojnë t'i japin ndihmë (FOTO)

Tea rrëzohet në lavanderi! Kiara dhe Efi nxitojnë t'i japin
Tea Trifoni u rrëzua në dyshemenë e lavanderisë në Big Brother VIP.

Të parët që i ofruan ndihmë ishin Kiara, Efi, Valbona dhe Xhoni.

Banorët e morën nga lavanderia dhe e çuan në dhomë për ta shtrirë në krevat që të qetësohej.

Tea i tregoi se ishte lënduar në ije dhe te bërryli.

bbv tea tea trifoni big brother vip

EMISIONET