“Skemë e pacipë”/ Qetsori i kthehet Armaldos dhe Kristit: Luizi ju ka përdhunuar

“Skemë e pacipë”/ Qetsori i kthehet Armaldos dhe Kristit:

Ish-fituesi i ‘Big Brother’, Qetsor Ferrunaj e ka quajtur Luiz Ejllin të pabesë, pas skemës që këngëtari bëri për Krist Aliajn dhe Armaldo Kllogjerin.

Këtë plan, Qetsori e quajti “përdhunim” ndaj Kristit dhe Armaldos, e këta të fundit nuk e pritën aspak mirë. 

Kristi: Që kam kaluar kohë të mirë me të, e pranoj. Ai për mua është çun i mirë, por ka këto problemet që ma bëjnë të pamundur qëndrimin me të.

Qetsori: Skemë e pacipë. Është një lloj përdhunimi. Ai ju ka përdhunuar. Kur të vij momenti unë do ja them atij.

Armaldo: “I përdhunuar” është cik fjalë e madhe, ndoshta shfrytëzuar se përdhunuar ka kuptim tjetër. Nuk është momenti për ta përdorur këtu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET