Sergei kapet "mat", ne lidhje me ish-banoren e "Big Brother"?

Sergei kapet "mat", ne lidhje me ish-banoren e "Big

I eliminuari i parë nga reality shoë i dashurisë "Love Island Albania", Sergei, duket se nuk ka humbur kohë për të nisur një romancë të re.

Përflitet se ish-konkurrenti po shijon disa ditë pushimi me ish-banoren e "Big Brother", Fiorentina Halili, të cilën e shohim shpesh në studio televizive për të dhënë komente dhe opinione për tema të ndryshme.

Dyshja, në postimet e tyre të fundit në rrjetin social "Instagram", janë shfaqur në të njëjtin vend por jo bashkë në foto, për të mos i rënë në sy publikut.

Por mesa duket, ndjekësve të tyre nuk i ka shpëtuar ky detaj, pasi kanë vënë re fillimisht që të dy e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale, dhe më pas kanë parë fotot e bëra në të njëjtin vend dhe në të njëjtin moment.

Sergei kapet "mat", ne lidhje me ish-banoren e "BigSergei kapet "mat", ne lidhje me ish-banoren e "Big

Sergei kapet "mat", ne lidhje me ish-banoren e "Big

Sergei kapet "mat", ne lidhje me ish-banoren e "BigSergei kapet "mat", ne lidhje me ish-banoren e "Big

EMISIONET