Sara Gjordeni në pritje të ëmbël, Bardhi nxjerr VIDEON dhe konfirmon se do të bëhen prindër

Sara Gjordeni në pritje të ëmbël, Bardhi nxjerr VIDEON dhe

Në media u bë me dije se është konfirmuar fakti se Sara Gjordeni është në pritje të ëmbël.

Sara dhe Bardhi pritet të bëhen prindër për herë të parë, dhe kete e konfirmon vete kengetari me nje video te publikuar se fundmi ne rrjetet sociale.

Ky është një lajm i papritur për publikun, pasi kujtojmë se Sara Gjordeni ka qenë në qendër të kritikave që nisja edicionit.

Ndonëse Sara është shprehur shumë shpesh brenda shtëpisë se ka shumë dëshirë të krijoj familje, madje ata kanë zgjedhur edhe numrin e fëmijëve që do bëjnë.

Kujtojmë se brenda shtëpisë së “Big Brother”, Sara “tronditi” partnerin e saj pasi i ka treguar këngëtarit se ka humbur një fëmijë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BARDHI (@bardhi)

EMISIONET