Pse Mozzik është shoqëruar në polici?

Pse Mozzik është shoqëruar në polici?

Mbrëmjen e së mërkurës thuhet se reperi Mozzik është shoqëruar në polici.

Ai dyshohet se ka kanosur me armë një person, si pasojë e një mosmarrëveshje momentale që kanë pasur me njëri–tjetrin që thuhet dhe kaloi në kërcënime.

Pas intervistimit nga policia, reperi është liruar në procedurë të rregullt.

EMISIONET