Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin e ka zbuluar vetë ai përmes rrjeteve sociale.

Artisti tha se arsyet janë personale, dhe kërkoi mirëkuptimin e adhuruesve të tij.

’Uroj të shihemi shpejt’, shkroi Ermali.

Nuk dihet ćfare ka ndodhur, gjithsesi, artisti ka qenë pranë fansave të tij anë e mbanë ku ka shqiptarë gjatë gjithë verës.

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

EMISIONET