“Përshëndetje b*tha ime”/ Këngëtarja e famshme i vë “flakën” rrjetit me VIDEON nudo

“Përshëndetje b*tha ime”/ Këngëtarja e famshme i

Këngëtarja e famshme, Britney Spears, i ka vënë “flakën” rrjeteve sociale me postimin e bërë së fundmi, ku shfaqet nudo.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një video ku shfaqet e shtrirë në bregdet, ku ka vënë në pah format e saj trupore nën rrezet e diellit.

42-vjeçarja tregoi se po mendon që të bëjë ndërhyrje estetike tek të pasmet.

“Mendoj të bëj injeksione në b*thë për ta bërë atë më të plotë,”– ka shkruar ajo.

Ndërkohë të shumta ishin komentet negative që këngëtarja mori nga ndjekësit e saj, ndërsa ajo e fshiu menjëherë postimin.

Nuk kaloi shumë kohë dhe Britney e postoi edhe njëherë të njëjtën video, me mbishkrimin: “Përshëndetje b**a ime”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

EMISIONET