Modelja mbipeshë: Shkova në një festë seksi për njerëz plus size dhe ajo që pashë ma neveriti

Modelja mbipeshë: Shkova në një festë seksi për

Një modele plus size kas pasur akses në festat seksuale ku ajo shkonte, ku burrat paguanin për privilegjin për të qenë me gratë mbipeshë.

Rosie Jean shfaq me krenari figurën e saj 6XL në mediat sociale dhe po bën jetesë në një faqe me përmbajtje për të rritur.

Por ditët e para të karrierës së saj ishin të vështira. Ajo tha për podkastin We're All Insane : “Po bëja gjithçka që të ndihesha e gjallë.

“Nuk do ta bëja më ahengje seksuale. Kishte disa festa private që ishin të mrekullueshme dhe argëtuese, të shkëlqyera dhe të lezetshme."

Megjithatë, ajo shpejt zbuloi atje një anë shumë më të zakonshme të biznesit.

"Kishte një sektor të caktuar ku mësova afër fundit ku ata postonin adresën e shtëpisë së tyre në rrjetin e specializuar të mediave sociale FetLife."

Ajo zbuloi se njerëzit që organizonin festat po përdornin shtretërit e fëmijëve të tyre për të qenë pjesë e festës", duke i pastruar ata pas çdo ngjarjeje.

Rritja në peshë e Rosie filloi pasi u abuzua seksualisht rreth moshës 6-vjeçare.

Por ngjarja u përshpejtua në mënyrë dramatike kur ajo filloi të përdorte faqet e mediave sociale të fokusuara në seks, si Chaturbate dhe zbuloi se burrat e inkurajonin atë të hante gjithnjë e më shumë.

Një burrë që takoi në internet zbuloi emrin dhe adresën e saj të vërtetë dhe filloi ta përndiqte.

Ndjekësi ishte i magjepsur nga ideja e "Federizmit të vdekjes" - një ngërç seksual që lidhet me "të ushqyerit e dikujt deri në atë pikë sa të shëndoshet dhe të bëhet aq i madh sa të vdesë".

Ai e manipuloi në mënyrë cinike Rosie-n deri në atë pikë sa ajo i tha se e donte atë - dhe madje e detyroi atë të tradhtonte të dashurin e saj të atëhershëm.

Prania në internet e Rosie tërhoqi një numër fetishistësh për peshën, duke çuar në disa takime vërtet të rrezikshme.

Ajo tani ka fshirë faqen e saj OnlyFans dhe llogarinë e saj origjinale në Instagram dhe po përpiqet gjithashtu të kthehet në një mënyrë më të shëndetshme të përdorimit të internetit.

EMISIONET