“Më ka marrë malli”/ Kiara flet për mungesën e Luizit

“Më ka marrë malli”/ Kiara flet për mungesën e

Pa kaluar 24 orë nga izolimi i Luizit në dhomë, Kiara u shpreh se e ka marrë malli për të.

Duke biseduar me Bjordin në oborr, Kiara tha se mbrëmë në darkë foli përmes derës me Luizin dhe se nga ky veprim, u ul sërish shifra e çmimit të madh.

Kiara tha se nuk e dinte që kjo gjë nuk lejohet, por e mori vesh më vonë, pasi ishte afruar tek dera dhe kishte folur me Luizin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET