Luli me një kërkesë të veçantë për Edi Ramën: “Dua një …”

Luli me një kërkesë të veçantë për Edi

“Politikani më simpatik” ishte tema e mbrëmjes në D-Night, e cila e ktheu në një tjetër dimension të gjithë puntatën e emisionit.

Mesazhe dhe komente pa fund erdhën në redaksinë tonë, ku secili shprehte mendimin e tij/saj, por Luli sonte paska një kërkesë shumë të veçantë.

Dhe ju do thoni se kujt i dërgohet kjo kërkesë? Epo, mbase do iu shkojë në mendje ose jo, kërkesa është për kryeministrin e Shqipërisë, z.Edi Rama.

“Sipas mendimit tim, i them bravo Edi Ramës për femrat e bukura që ka marrë në grupin e punës. Elisa Spiropali, Arta Dade, Belinda Balluku shumë elegante kohët e fundit, ndërsa tek politikanët meshkuj më modern dhe më i kuruar është Edi Rama, si edhe Tom Doshi dy metër burrë moj Dajana”

Madje i bëj thirrje nga emisioni se dua të bëj një ndeshje basketbolli me të sa më parë”

D-Night nga Dajana Shabani nga e Hëna në të Premte Live RTV Ora 23:00

Për më shumë klikoni në linkun më poshtë:

 

EMISIONET