Luizi sëmuret gjatë natës, Kiara i rri te koka: Je bërë ujë në djersë (Video)

Luizi sëmuret gjatë natës, Kiara i rri te koka: Je bërë

Duket e se banori më i përfolur në Big Brother Vip Albania, Luiz Ejlli është ndjerë keq mbrëmjen e kaluar pasi mbaroi Prime.

Sipas pamjeve nga shtëpia ai u djersit dhe ishte pa energji.

Ndërkohë, Efi, Kiara dhe tenori i rrinin afër shtratit, duke i bërë batuta e duke e kontrolluar për djersët.

Ndërkohë, edhe këngëtarja Valbona Mema nuk është ndjerë mirë gjatë natës dhe po ashtu banorët janë përkujdesur për të.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET