Kush do të vijë nga Italia për të takuar Heidin? Ja çfarë pritet të ndodh sonte

Kush do të vijë nga Italia për të takuar Heidin? Ja

Spektakli i “Big Brother Vip” premton edhe mbrëmjen e sotme shumë surpriza, teksa një pjesë e banorëve mbushin 100 ditë qëndrimi brenda në shtëpi.

Mes shumë episodeve pozitive, nuk kanë munguar edhe debat, ku protagonistë kanë qenë Egla dhe Liami. Nga ana tjetër, Jetmiri ka një vendim të rëndësishëm për të marrë, të lënë pezull që nga dita e martë. A do të largohet ai nga “Big Brother Vip”?

Nga ana tjetër, mbrëmjen e djeshme Ledion Liço dhe dy moderatorët Ori Nebijaj dhe Arbër Hajdari hynë në shtëpi. Çfarë prodhoi darka e 100-ditëve?

Përveç këtyre, Heidin e pret një surprizë e madhe, teksa Beatricce Luzzi do të vijë nga Italia për ta takuar. Çfarë do i thotë ajo?

EMISIONET