Këto janë shenjat më me fat në dashuri këtë javë

Këto janë shenjat më me fat në dashuri këtë

Java e re fillon me një ndjenjë optimizmi. Këto janë shenjat më me fat në dashuri për këtë javë.

Binjakët

Stresi reduktohet. Tani, ju dhe partneri juaj keni arritur në pikën që nuk keni nevojë të diskutoni gjithçka dhe të përgatiteni për një dalje romantike.

Gaforrja

Ditëlindja juaj po afron dhe ju ndiheni sikur po ju shtrohet tapeti i kuq.  Çfarë do të ndodhë pas saj varet nga ju. Mund të lindin njohje të reja, prandaj mos i refuzoni.

Shigjetari

Pas disa mosmarrëveshjeve me partnerin, më në fund arritët në pikën për të gjetur gjuhën tuaj të përbashkët. Tani që gjithçka duket e barabartë, ju mund të ecni përpara së bashku në një vendim të madh për marrëdhënien tuaj.

 

EMISIONET