Kënga e Noizyt dhe Stresit tashmë “trend” edhe në Mbretërinë e Bashkuar

Kënga e Noizyt dhe Stresit tashmë “trend” edhe në

Noizy është ndër artistët më të suksesshëm shqiptarë.

Në karrierën e tij muzikore ai ka realizuar disa albume dhe këngët e tij kanë me mijëra klikime në  Yotube.

Ai ka kanalin e tij zyrtar në Youtube dhe pikërisht aty ka arritur suksesin e madh. Noizy ka lënë pas të gjithë artistet shqiptarë duke arritur 1 milion “subscribers”.

Albumi muzikor i  Noizy-t  ishte parashikuar të publikohej që në muajin nëntor, por këngëtari e shtyu. Së fundmi ai ka publikuar një këngë në bashkëpunim me stresin “ Medalioni” e cila po thyen cdo rekord.

Mbi 3.2 milion klikime vetëm në dy ditë.

Së fundmi ai ka postuar në Instagram një foto ku thekson se kënga tashmë është futur në listën e muzikës “TRENDI” edhe në Mbretërinë e Bashkuar.

Kënga e Noizyt dhe Stresit tashmë “trend” edhe në

EMISIONET