“Gëzuar Shën Valentinin…” / Mes tullumbacesh me zemra të kuqe, Flori Mumajesi puth Efin

“Gëzuar Shën Valentinin…” / Mes tullumbacesh me

Lori Hoxha ka nxjerrë koleksionin e saj të ri të veshjeve sportive “Dua 3.0”. Meqë jemi në prag Shën Valentini për të festuar koleksionin e ri, Lori ka mbledhur së bashku miqtë e saj në një festë plot dashuri dhe atmosferë “Shën Valentini”.

Mirëpo, ka qenë Efi Dhedhes ajo që ka tërhequr vëmendjen e rrjetit me një foto të postuar në Instastory, së bashku me këngëtarin Flor Mumajesi.

Në foto shihet teksa Flori puth Efin në faqe, ndërsa ambienti duket tejet romantik në sfond. “Gëzuar Shën Valentinin” shkruan Efi me humor. Duket se dyshja ka një miqësi mjaft të afërt, megjithatë rrjeti sapo pa këtë foto nisi të mendojë se ka diçka më shumë.

“Gëzuar Shën Valentinin…” / Mes tullumbacesh me

EMISIONET