“Ganxha”, këngëtari Ron Zaiti jep detaje për projektin e tij, tregon kush e shkroi tekstin

I ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, këngëtari Ron Zaiti, ka treguar për projektin e publikuar së fundmi i titulluar “Ganxha”

Ai tregoi se projekti ka nisur vitin e kaluar dhe ka përfunduar këtë vit, ndërsa theksoi se tekstin e këngës e ka shkruar DJ Geek.

“Projekti është realizuar vitin e kaluar, është përfunduar këtë vit. Projekti e kam zhvilluar me Dj Geek. Pjesën e tekstit e ka shkruar Dj Geek.”- tha ai.

EMISIONET