FOTOT/ Sikur jetojnë në planete të ndryshme, daljet e fundit të Hailey dhe Justin Bieber bëhen virale

FOTOT/ Sikur jetojnë në planete të ndryshme, daljet e fundit

Justin dhe Hailey Bieber shkaktojnë gjithmonë bujë kudo që shkojnë. Gjatë fundjavës çifti të cilët presin fëmijën e tyre të parë së bashku, pushtuan qytetin e Nju Jorkut me një seri pamjesh elegante por kryesisht të papërputhshme.

Me një Hailey klasike dhe të veshur plot stil, dhe një Justin sportiv me rroba të gjera, duket sikur ata jetojnë në planete të ndryshme. Nuk është hera e parë që dyshja bie në sy për veshjen e tyre.

Në promovimin e markës së saj Rhode, Hailey u bë virale me fustanin e saj të kuq pas trupit, ndërsa Justin ishte veshur totalisht sportiv madje mbulonte dhe fytyrën me kapuç.

Më poshtë mund të gjeni disa pamje nga veshjet e çiftit.

FOTOT/ Sikur jetojnë në planete të ndryshme, daljet e funditFOTOT/ Sikur jetojnë në planete të ndryshme, daljet e fundit

EMISIONET