EMRI/ Merr fund beteja kokë më kokë, ja kush do ta vijojë lojën

EMRI/ Merr fund beteja kokë më kokë, ja kush do ta vijojë

Mësohet emri i fitueses së finales së parakohshme të ”Big Brother Albania Vip 2”, nisur nga beteja ”kokë më kokë” mes Oltës dhe Kiarës.

Dhe mes dy banoreve, publiku vendosi që Olta të vazhdojë lojën brenda shtëpisë, ndërsa Kiara zyrtarisht largohet nga loja.

EMISIONET