E MARTË, DITË TERSI? Jo për këto shenja! – Ja çfarë thonë yjet

E MARTË, DITË TERSI? Jo për këto shenja! – Ja

DASHI

Është një ditë për t'iu kushtuar dashurisë. Në punë do ju duhet të tregoni aftësitë tuaja diplomatike për të shmangur debatet me kolegët. Nëse diçka nuk shkon sipas planit, mos u mërzitni shumë. Çdo gjë është në rregull. Përveshni mëngët dhe do të shihni se do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 21 maj 2024), tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse sot rrezikojnë debate. Numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën. Në punë mbështetuni tek ironia juaj dhe do shikoni që gjithçka do të shkojë mirë.

BINJAKËT

Ditë është ideale për të përjetuar ndjenjat në maksimum, përpiquni të bëni diçka të këndshme me gjysmën tjetër. Në punë, nëse jeni krijues, do të keni fat. Ju mund të ndërtoni diçka vërtet të veçantë.

GAFORRJA

Mund të ketë mosmarrëveshje, veçanërisht me dikë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Në punë, prisni lajme të mira deri në qershor. Jam duke ardhur? Do të shohim... të zënë gjithashtu.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 21 maj 2024), jeni pak kontrovers, sidomos me partnerin, por përpiquni të mos e teproni me fjalët tuaja. Në punë keni energji dhe dëshirë të madhe për të bërë gjëra dhe shefat do ta vënë re dhe do ta vlerësojnë.

VIRGJËRESHA

Është koha për të pritur, nga java e ardhshme qielli është i favorshëm për projekte të reja dashurie. Në punë prisni disa ndryshime. Nga ana tjetër, jeni mësuar me gjëra të reja para pushimeve verore.

PESHORJA

Në dashuri nuk është koha për t'u futur me kokë në një lidhje të re, është më mirë të tregoheni të kujdesshëm. Ka ende pak konfuzion në punë por do të përmirësohet së shpejti.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 21 maj 2024), kjo ditë është e bukur për dashurinë dhe për të sqaruar dyshimet tuaja me partnerin. Në punë sfidoni veten në diçka të re.

SHIGJETARI

Prisni emocione të bukura dhe nëse ka dikë që ju pëlqen, deklarohuni. Jeni shumë të lodhur në punë por së shpejti do të keni një kënaqësi të madhe. Do të ketë lajme të mëdha në çdo fushë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

BRICJAPI

Keni hënën në anën tuaj, kështu që dilni dhe jini rreth njerëzve sepse mund të takoni shpirtin tuaj binjak. Në punë nuk do mungojnë mundësitë për të bërë një hop në cilësi.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 21 maj 2024), kjo është një periudhë paksa konfuze për dashurinë, por me kalimin e kohës do të përmirësohet. Në punë, kushtojini vëmendje keqkuptimeve me kolegët, është më mirë t'i përdorni fjalët me kujdes.

PESHQIT

Qielli favorizon ndjenjat, por kini kujdes që të mos ktheheni në historitë e kaluara. Në punë, mos e lodhni veten duke bërë shumë gjëra, përkushtojuni gjërave thelbësore dhe realizoni vetëm projektet në të cilat besoni.

EMISIONET