Del video, Kristi dhe Jori nuk po ndahen nga njëri tjetri

Del video, Kristi dhe Jori nuk po ndahen nga njëri tjetri

Krist Aliaj dhe Jori Delli janë ish banorë të Big Brother Vip Albania që u komentuan mjaft shumë gjatë spektaklit.

Kristi arriti të shkoj deri në finale madje ishtë përball Luizit kur ky i fundit e fitoi cmimin e madh.

Megjithëse brenda shtëpisë Jori dhë Kristi nuk kishin shumë marrëdhënie të mira, ata që kur kanë dal jasht po shihen shpesh pranë njëri tjetrit.

Eshtë Jori ajo që publikon pamje pranë tij ku edhe mbrëmë publikoi një video ku shihet se ka dalë për darkë me të.

 

EMISIONET