“Dashuria nuk është lojë! Kujdes me shpenzimet e tepërta” – Ja çfarë paralajmërojnë yjet për ditën e sotme

“Dashuria nuk është lojë! Kujdes me shpenzimet e

Dashi

Venusi do ketë një ndikim shumë të madh gjatë kësaj dite në jetën sentimentale të çifteve. Nëse keni kohë që bashkë, apo jeni të martuar, do i riktheheni disa eksperiencave pasionante me partnerin. Beqarët nuk do jenë aspak të përqendruar për të gjetur personin e duhur. Në planin financiar, situata do jetë më e qëndrueshme se disa kohë më parë.

Demi

Qetësia do mbizotërojë gjatë gjithë kësaj dite në planin sentimental të çifteve. Më në fund do arrini t’i zgjidhni edhe problemet që keni pasur dhe do ndiheni më mirë. Beqarët do kenë një takim vendimtar, i cili do ua ndryshojë shumë shpejt jetën. Në planin financiar, nuk duhet të bëni shumë shpenzime, sepse situata mund të përkeqësohet menjëherë.

Binjakët

Bashkëpunimi ndërmjet jush dhe atij që keni në krah do jete me i mirë se më parë. Do kuptoheni më së miri me njëri-tjetrin dhe do e jetoni jetën sa më mirë që të mundeni. Beqarët nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë, por do ia lënë gjithçka kohës. Financat do jenë gjatë gjithë kohës të mbrojtura dhe nuk do keni probleme. Edhe ata që iu kishin borxhe do ua shlyejnë.

Gaforrja

Jeta juaj ne çift do jete mjaft e trazuar gjate kësaj dite. Nuk do arrini te flisni dot qetësisht me njeri-tjetrin dhe debatet do jene te njëpasnjëshme. Nëse jeni ende beqare do kaloni momente te mrekullueshme pranë disa miqve te mire qe i keni pasur larg prej kohesh. Financat nuk do kenë ndryshime te mëdha nga disa dite me pare.

Luani

Doni te dini si do shkojnë çështjet e dashurisë? Qetësia, harmonia dhe lumturia do iu pushtojë gjatë gjithë kohës. Shfrytëzojeni ditën sa më shumë që të mundeni. Beqarët nuk duhet ta mendojnë dashurinë si një lojë, sepse nuk është e tillë. Kujdes me çdo hap që do hidhni. Në planin financiar, duhet të tregoheni realistëe dhe të mos investoni shifra stratosferike.

Virgjëresha

Debatet në çift do jenë të zjarrta sot dhe ata që kanë pasur probleme prej kohësh mund të marrin edhe vendime ekstreme. Ne fund te fundit me mire vetëm dhe te qete sesa me dike pranë dhe gjithë kohës te stresuar. Për beqaret nuk është ende koha e duhur për te filluar aventura. Financat do jene te kënaqshme dhe për këtë arsye mund te shpenzoni edhe pak me tepër.

Peshorja

Klima ne jetën tuaj ne çift do jete euforike. Do kuptoheni me se miri e me atë qe keni ne krah dhe do bashkëpunoni me tepër për disa çështje te lëna pezull. Beqaret do kenë takime te njëpasnjëshme dhe do ndihen shume mire ne praninë e disa personave. Te ardhurat do kenë disa përmirësime, por ato nuk do jene aq te begata sa për te kryer investime te mëdha.

Akrepi

Ka rrezik te linde tensioni sot ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do ndiheni aq te qete pranë partnerit. Ne disa momente mund t’iu acarohen nervat dhe mund te mendoni t’i jepni fund diçkaje, por shume shpejt do reflektoni. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë, por t’ia lënë gjithçka kohës. Ne planin financiar do iu jepet mundësia te kryeni transaksione me rëndësi.

Shigjetari

Jeta juaj sentimentale do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur sot. Do flisni hapur me partnerin tuaj dhe nuk do i mbani asnjë te fshehte. Kjo do shmange debatet e kota. Beqaret do bëjnë çmos për te tërhequr pas vetes personin qe aq shume iu pëlqen. Ne planin financiar nuk duhet te nxitoheni te kryeni shpenzime marramendëse sepse do pendoheni shpejt.

Bricjapi

Do mundoheni ta bëni partnerin tuaj xheloz gjate kësaj dite, por do e teproni paksa dhe kjo do sjelle probleme serioze me te. Kujdes! Për beqaret do jete një dite me e bukur. Yjet do favorizojnë takimet interesante nga te cilat mund te nise edhe një histori e bukur dashurie. Ne planin financiar nuk duhet te shpenzoni me shume sesa ua mban xhepi sepse do keni probleme.

Ujori

Ambienti yjor do favorizoje një klime shume te ngrohte për jetën tuaj sentimentale sot. Do kuptoheni me se miri me partnerin dhe nuk do ia merrni për keq kritikat njeri-tjetrit. Beqaret nuk duhet te nxitohen dhe t’i japin fjalën dikujt qe do i propozoje. Edhe pse financat do jene te mira nuk duhet te nxitoheni për te shpenzuar shume. Përfitoni për te hequr disa para mënjanë.

Peshqit

Nëse jeni ne çift duhet te mos abuzoni me kokëfortësinë. Nëse toleroni pak me tepër do e shihni qe gjithçka do shkoje me se miri. Beqaret do kenë takime shume interesante prandaj duhet t’i shfrytëzojnë sa me shume qe te munden. Situata financiare do vije duke u përmirësuar sot dhe po u treguat te kujdesshëm me shpenzimet shume shpejt do keni goxha te ardhura.

EMISIONET