“Bëj si e egër”, Dijonisi “leksione” Marianës si të pozojë në kamer

“Bëj si e egër”, Dijonisi “leksione”

Dijonisi dhe Mariana dhuruan momente gazmore para kamerës së bashku.

Fermeri i mësoi “mentores” si të pozojë si e “egër”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Pas disa praktikave ajo ia doli mbanë, batutave të tyre iu bashkua edhe Renisi me Baby G.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Së bashku ata kërcyen “Pop Smoke”, i cili është kthyer si një kërcim karakteristik i dyshes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Teksa po bënin shaka së bashku, Mariana gjithashtu iu sugjeroi Dijonisit dhe Renisit të kryejnë një bashkëpunim muzikor së bashku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Mbetet për t’u parë se cilët do të jenë planet e fermerëve pasi të dalin nga “Ferma VIP”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

EMISIONET