Banorja habit të gjithë me deklaratën e saj: Kam qëndruar vetëm në barkun e nënës për 9 muaj

Banorja habit të gjithë me deklaratën e saj: Kam qëndruar

Ditën e premte spektaklit televiziv "BBVK2", iu bashkua ish-miss Prizreni, Kader Kicaj, e cila tashmë do të jetë banorja më e re e këtij formati.

Gjatë bashkëbisedimeve me banorin tjetër, Blerando, ish-missi i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj, ku tha se kishte qëndruar për 9 muaj vetëm në barkun e nënës dhe pas askënd tjetër.

“Në barkun e nënës time, vetëm kam ndenjur. Se kam pas askënd, as motrën time se kam pas. E kupton?

Edhe këtu mund që të qëndroj vetë, dhe të arrij qëllimin tim. Kam shumë vetëbesim", tha ajo.

@bigbrotherkosova

???????????????? #bbvk2 #bigbrothervipkosova2 #klankosova #artmotion

♬ original sound - Big Brother VIP Kosova

 

EMISIONET