"Analisti" Luiz Ejlli tregon çuditë për të cilat do mbahet mend ky Big Brother por harron supergënjeshtrën e tij me sëmundjen

"Analisti" Luiz Ejlli tregon çuditë për të cilat

Duke bërë një analizë të lojës deri më tani, Luizi u shpreh se Big Brother Vip 2 do mbahet mend për disa situata specifike.

Sipas tij, njëra prej tyre është largimi i Oltës nga loja. E dyta, probabiliteti që ai të jetë fitues i këtij edicioni të dytë.

Dhe e treta, sipas gjykimit të tij, se si ka mundur Nita dhe Dea të arrijnë deri në këtë pikë të lojës, pa dalë jashtë.

Por duket se ka harruar më kryesoren. Supergënjeshtrën e tij me sëmundjen e rëndë pas të cilës ngërtheu pas ekranit dhe në median online tifozeritë pro dhe kundër, ku një pjesë e kryqëzonin për mashtrimin e pjesa tjetër mendonte se ai ishte viktima.

luiz ejlli big brother vip

EMISIONET