Adele martohet me Rich Paul, këngëtarja jep lajmin e bukur nga emisioni i mikut të saj

Adele martohet me Rich Paul, këngëtarja jep lajmin e bukur nga

Thuhet se Adele ka konfirmuar martesën e saj me Rich Paul. Dyshja u përfol se u martuan vitin e kaluar, me Adele që ndezi spekulime të reja kur ajo iu referua menaxherit sportiv si ‘burri’ i saj.

Tani ajo thuhet se ka konfirmuar bashkimin në shfaqjen komedike të mikut të saj Alan Carr në Los Angeles, me dy anëtarë të audiencës që konfirmuan lajmin në ‘Deuxmoi’.

Një shikues shpjegoi: “Isha në shfaqjen komedike të Alan Carr në LA sonte dhe Adele ishte atje. Alan pyeti audiencën nëse dikush ishte martuar kohët e fundit dhe Adele bërtiti: “U martova”.

Një tjetër anëtar i audiencës shtoi: “Kur ai pyeti nëse dikush u martua kohët e fundit, ajo bërtiti “U martova”. Ajo ishte super e lumtur dhe super e ëmbël”.

Muajin e kaluar, Paul tregoi se si ai dhe Adele “ndihmuan njëri-tjetrin” gjatë marrëdhënies së tyre dyvjeçare.

Adele thuhet se ka konfirmuar se është e martuar me Rich Paul.

Këngëtarja britanike ka një djalë 10-vjeçar, Angelo, nga martesa e saj trevjeçare me Simon Konecki dhe madje i tha audiencës në një shfaqje në Las Vegas se është “gati të bëhet sërish nënë së shpejti” .

Paul u pyet më pas nga spikerja e CBS, Gayle King, për thashethemet se ai dhe Adele janë martuar.

Gazetarja e pyeti nëse ajo duhet t’i referohej Adelës si “Zonja Paul” herën tjetër që ajo foli me të.

Pali u përgjigj: ” Mund të thuash çfarë të duash”, përpara se të shtonte se ai nuk është “tipi i personit që do të tregojë për jetën e tij personale në publik”.

Adele u takua me agjentin e LeBron James në pistën e vallëzimit në festën e ditëlindjes së një miku të përbashkët. Çifti për herë të parë doli publikisht me lidhjen e tyre në korrik 2021 në një ndeshje NBA. Që atëherë të dy e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre jashtëzakonisht private, duke bërë dalje të rralla publike dhe duke shmangur të folurit për njëri-tjetrin në shtyp.

Këngëtarja ka rreth një vit që mban një unazë diamanti në gishtin e majtë të unazës. Në të kaluarën, e pyetur për këtë, ajo komentoi se nuk është unazë fejese, por i pëlqejnë thjesht bizhuteritë luksoze.

Ylli i popit gjithashtu e ka lavdëruar shpesh partnerin e saj dhe e ka quajtur marrëdhënien e tyre më të lehtën që ka pasur ndonjëherë gjatë një interviste për Rolling Stone.

“Ai është thjesht gazmor. Dhe shumë i zgjuar. Është e pabesueshme ta shikosh atë të bëjë atë që bën”, tha ajo për Paul në CBS në 2021.

EMISIONET