Vdes regjisorja e njohur shqiptare, Vjosa Berisha

Vdes regjisorja e njohur shqiptare, Vjosa Berisha

Ka ndërruar jetë regjisorja e njohur shqiptare, Vjosa Berisha.

Lajmi është konfirmuar në rrjete sociale, në një postim të bërë nga bashkëshorti i saj, Fatos Berisha.

Ai bën me dije se ka ndëruar jetë ditën e sotme (23 qershor) në spitalin University College Hospital në Londër.

"Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.
Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.
Familjet Berisha dhe Istrefi" 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fatos Sh.Berisha (@fatossberisha)

 

 

 

EMISIONET