Këngë për Afrim Bunjakun, rapsodi rrëfen arsyet e vendimit për t’i kënduar policit kosovar që u vra nga terroristët serbë

Vëllezërit Bardheci i kanë kushtuar një këngë policit të rënë në krye të detyrës në Kosovë, Afrim Bunjaku.

Polici i Kosovës, Afrim Bunjaku u vra para pak ditëve në veri të Kosovës, pasi një grup terroristësh serb sulmuan policinë e Kosovës, duke lënë të plagosur edhe një polic tjetër të Kosovës.

Në një intervistë për “Ora News” rapsodi Mirash Bardheci rrëfeu arsyet se pse ai dhe vëllëzërit e tij vendosën t’i kushtojnë një këngë për heroin Afrim Bunjaku.

lili saraçi afrim bunjaku mirash bardheci

EMISIONET