E trishtë/ Ndahet nga jeta gazetari dhe publicisti Nebil Çika

E trishtë/ Ndahet nga jeta gazetari dhe publicisti Nebil Çika

Ndahet nga jeta gazetari Nebil Çika. Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e tij.

E trishtë/ Ndahet nga jeta gazetari dhe publicisti Nebil Çika

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, bëhet e ditur se pas homazheve, trupi i pajetë gazetarit, njëherësh publicist, do të përcillet për në banesën e fundit, në varrezat e Tufinës.

E trishtë/ Ndahet nga jeta gazetari dhe publicisti Nebil Çika

“Me hidhërim te thellë dhe me dhimbje te madhe ju lajmërojnë qe u nda nga jeta babai jone i dashur Nebil Cika. Pritjet behen pranë ambienteve te Funeral Home Parajsa, pranë Nesherakut! Mbas ores 09:00. Varrimi ne oren 14:00 ne varrezat e Tufines.”, thuhet në mesazhin e familjarëve të gazetarit.

EMISIONET