VIDEOLAJM/ Fëmija nxirret i gjallë nga rrënojat në Siri

VIDEOLAJM/ Fëmija nxirret i gjallë nga rrënojat në Siri

Një fëmijë i vogël u nxorr nga rrënojat në Azaz, pas një tërmeti shkatërrues tronditi Sirinë dhe Turqinë, duke lënë mijëra të vdekur.

Tërmeti me magnitudë 7.8 goditi orët e para të së hënës, ndërsa njerëzit ishin në gjumë dhe dhjetëra pasgoditje janë ndjerë në orët e mëvonshme.

EMISIONET