VIDEO/ U mund thellë në derbi, Leao shpërthen në nerva pas golit të tretë të Interit

VIDEO/ U mund thellë në derbi, Leao shpërthen në nerva pas

Interi mposhti me rezultatin e thellë 5-1 Milanin në derbin e Madoninës. Një ndeshje e dominuar totalisht nga zikaltërit dhe një paraqitje tepër e dobët nga kuqezinjtë. 

Por ai që e ka përjetuar më keq këtë humbje duket se është Rafael Leao. Sulmuesi portugez  ka shpërthyer pas golit të tretë të shënuar nga Mikhitarian.

Ai duket shumë i zhgënjyer dhe i dëshpëruar, teksa fillon të bëjë gjeste dhe veprime në fushë. Ky moment tashmë është bërë viral në rrjetet sociale.

EMISIONET