“Që në nxehje nuk ngrohën”/ Ruço rrëfen situatën e pazakontë që po përjetonin kuqezinjtë para ndeshjes me Italinë në stadium

Trajneri i futbollit Edmond Ruço, në emisionin “EURORA” në “Ora News, rrëfeu përjetimin e tij mbi situatën që po kalonte ekipi i kombëtares së futbollit në stadiumin e Dortmundit para dhe gjatë ndeshjes.

Ai tha se kuqezinjtë nuk ngrohën me shfaqjen e tyre në fushë që në momentin e nxehjes, dhe më pas gjatë lojës ata ishin të ngrirë.

NDIQNI EMISIONIN E PLOTË “EURORA”

EMISIONET