FOTO/ Finalja e titullit mes Partizanit dhe Egnatias, edhe Sylvinho në stadium

FOTO/ Finalja e titullit mes Partizanit dhe Egnatias, edhe Sylvinho në

Ka nisur në 19:00 finalja e Superligës së futbollit.

Partizani dhe Egnatia kërkojnë trofeun e kampionatit të 85-të, ndërsa afro 10 mijë tifozë në stadium kanë dhuruar spektakël me koreografitë.

Edhe Sylvinho, trajneri i Kombëtares nuk mund të mungonte në "Air Albania".

EMISIONET